Aktivní

Den otevřených dveří v Neratově 18.09.2021

Videoreportáž

Čas a místo události

10:00 - 17:00
Neratov

Kostel, který dostal druhou šanci. Úžasné místo, co nemá obdoby, jak se většinou o kostelu Nanebevzetí Panny Marie v Neratově hovoří. Nejde o žádné přehánění a pravdivost těchto slov mohou potvrdit všichni ti, kteří toto místo navštívili. Vy se nyní díky našemu dni otevřených dveří můžete dostat na exkluzivní komentovanou prohlídku kostela, či místního mini pivovaru, který vaří pivo Prorok.

Video o pivovaru si můžete prohlédnout na této stránce.

Na co se můžete těšit?

Nudit se nebudete, celý den bude na pódiu probíhat doprovodný program, vystoupí sbor Corale či skupina Black band.
Budete se moci zapojit do aktivit a soutěží. Vyzkoušet si výrobu hraček z plstěné vlny, vázání květin nebo se projet na ponících. Pravidelně budeme losovat výherce hodnotných cen v rámci soutěže o nejoblíbenější projekt v Královéhradeckém kraji a na památku se budete moci vyfotit ve fotokoutku nebo si vyrobit originální odznak s vlastním návrhem. Čeká Vás zkrátka nabitý program během celého dne pro všechny věkové kategorie.

Na prohlídky je nutná předchozí registrace zde.

Kostel nanebevzetí panny Marie bude volně přístupný po celou dobu akce. Na komentované prohlídky je doporučená předchozí registrace. Prohlídky pivovaru jsou z kapacitních důvodů omezeny pouze pro registrované.

Zpět na výpis měsíce září