25 let CRR

Soutěž probíhala do: 22.11.2021, 23:59 hod.

SOUTĚŽ 25 LET CRR SKONČILA

Milí soutěžící,

děkujeme za účast v naší soutěži, která skončila 22.11.2021, 23:59 hod.

Pod notářským dohledem bylo vylosováno 57 výherců.

Odpovězte na 25 otázek, které jsou spojené s Integrovaným regionálním operačním programem a Centrem pro regionální rozvoj a hrajte o hodnotné ceny.

Kdo se může zúčastnit?

Každý, komu je více než 18 let, zajímá se o dění kolem sebe a je zvědavý, jak a kde Centrum pro regionální rozvoj České republiky a IROP pomáhají zlepšovat život v regionech. IROP doposud podpořil přes 11 000 projektů za více než 140 miliard korun. Jedná se o projekty z oblasti kultury, zdravotnictví, školství, dopravy a celé řady dalších. Rozšiřte si své obzory. Objevte místa, která získala novou tvář díky evropským dotacím. A navíc vyhrajte hodnotné ceny.

Jak soutěžit?

Po celou dobu trvání soutěže odpovídejte v libovolném pořadí i čase na kvízové otázky. Můžete odpovědět na všechny otázky najednou, nebo třeba na jednu otázku denně. Je to na vás. U každé otázky vyberte z pěti nabízených jednu správnou odpověď. Vždy máte jenom jednu šanci na výběr správné odpovědi. Vaše odpověď na každou otázku se uloží okamžitě po stisknutí tlačítka „Odpovědět na tuto otázku“. Ale pozor. Jakmile odpověď uložíte, už ji nemůžete změnit. Zda jste vybrali správnou odpověď či nikoliv, se dozvíte hned po uložení a odeslání poslední odpovědi.

Na odpovědi přijdete snadno, stačí hledat na těchto třech webech:

www.crr.cz
www.irop.mmr.cz
www.regionynasbavi.cz

Jak se přihlásit do soutěže?

Klikněte na tlačítko níže, zaregistrujte se a odpovídejte na otázky. Po přihlášení vám budou otázky zpřístupněny. Zda jste vybrali správné odpovědi, se dozvíte hned po odeslání všech 25 odpovědí. Na otázky můžete odpovídat a odpovědi ukládat po celou dobu trvání soutěže.

Kdo bude zařazen do slosování o výhry?

Všichni, kteří správně odpověděli na všech 25 otázek a odeslali je. Cen máme hodně a šance na úspěch je velká.

O jaké ceny se hraje?

Hraje se o zajímavé a atraktivní ceny českých značek. Touto soutěží chceme nejen oslavit 25 let existence Centra, ale především chceme se všemi sdílet radost z toho, co všechno se za posledních 25 let podařilo v našich regionech postavit, opravit či vylepšit. Věříme, že díky této soutěži poukážeme na dosud neobjevená místa a zároveň společně podpoříme české firmy napříč regiony. 

Hraje se o tyto úžasné ceny:

Hlavní ceny

 1. cena – POUKAZ v hodnotě 48 400 Kč na jízdní kolo zn. CRUSSIS
 2. cena – POUKAZ v hodnotě 29 000 Kč na nábytek zn. JITONA
 3. cena – POUKAZ v hodnotě 26 600 Kč na dřevěné prolézačky zn. ANTONIE EMMA
 4. cena – POUKAZ v hodnotě 21 700 Kč na nábytek zn. TON
 5. cena – POUKAZ v hodnotě 18 100 Kč na koloběžku zn. KOSTKA
 6. cena – POUKAZ v hodnotě 12 100 Kč na porcelán zn. Thun
 7. cena – POUKAZ v hodnotě  8 500 Kč na stavebnici MERKUR

Další ceny

 1. 10x – POUKAZ v hodnotě 7 200 Kč na kožené výrobky zn. BRAŠNÁŘSTVÍ TLUSTÝ
 2. 10x – POUKAZ v hodnotě 3 000 Kč na “botasky” zn. BOTAS
 3. 10x – POUKAZ v hodnotě 2 200 Kč na hračky zn. PIKLE
 4. 10x – POUKAZ v hodnotě 1 800 Kč na kosmetiku zn. ONEST
 5. 10x – POUKAZ v hodnotě 1 200 Kč na stavebnice HIESBÖK

Kontakt

25let@regionynasbavi.cz

 

Centrum pro regionální rozvoj České republiky 

Centrum pro regionální rozvoj České republiky (CRR) je státní příspěvková organizace, která byla založena 20. prosince 1996. Hlavní náplní jeho činnosti je administrace programů spolufinancovaných z Evropských strukturálních a investičních fondů (ESIF), přičemž IROP patří k největším z těchto programů v ČR. Za toto poměrně dlouhé období podpořilo přes dvacet pět tisíc projektů za více než 200 miliard korun a postupně od skromných začátků vyrostlo v moderní úřad, který se stal důležitým a perspektivním partnerem pro všechny regiony v naší zemi. Více o CRR

Integrovaný regionální operační program (IROP)

Integrovaný regionální operační program (IROP) patří mezi největší operační programy spolufinancované z Evropských strukturálních a investičních fondů (ESIF). IROP je zaměřen na rozvoj regionů – jeho podpora směřuje do všech krajů České republiky kromě hlavního města Prahy. Šíře dotačních možností byla pro přehlednost rozdělena do několika oblastí označených piktogramem. Více o IROP

Jaký je vztah CRR a IROP? 

Integrovaný regionální operační program je jeden z největších operačních programů financovaných z evropských fondů v ČR. A CRR ho má na starost. IROP za dobu své existence podpořil přes 11 tisíc projektů za více než 140 miliard korun. 

Soutěž 25 let CRR pořádá Centrum pro regionální rozvoj České republiky, organizátorem soutěže je Sekce IROP.

 

Rodinka IROP vám přeje hodně štěstí!

Fotogalerie

Zpět na výpis všech soutěží